HAKKIMIZDA


  

Meka Yapı kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği yüksek kaliteli ve uzmanlık gerektiren proje çözümleri ile inşaat sektöründe ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Meka Yapı yüksek nitelikli çekirdek kadrosunu bünyesinde bulundurarak kendi standardı olan kalite anlayışını her zaman korumaktadir. Meka Yapı ile işbirliği içinde olan Yüklenici Müteahhit firmalar hedeflediği projelerin hayata geçirilmesi konusunda hızlı ve sorunsuz sonuca ulaşmaktadırlar.

Meka Yapı, herbiri 20 yılı aşkın deneyimli personelden oluşan teknik ve hukuki kadrosu ile Proje boyutu sorun olmaksızın her an göreve hazırdır.Meka Yapı genel inşaatlardan yüksek teknoloji ve özel işçilik gerektiren binalara kadar tüm inşaat işlerinde başlangıcından anahtar teslimine kadar, geliştirme, yürütme ve kontrollük gibi tüm etaplarda hizmet vermektedir. Meka Yapı tarafından sağlanan proje yönetim hedefleri olan maliyet-zaman-kalite, projenin başlamasından bitimine kadar tüm aktivitelerde ana prensip olarak korunmaktadır.Meka Yapı bünyesindeki mimarlık, hukuk ve organizasyon departmanları, arsa sahipleri ve yüklenici açısından nitelikli inşaatlar için gerekli olan estetik, modern ve güvenirlirliği sağlayan oluşumları üstlenerek başarıyı standart hale getirmişlerdir.

Proje geliştirme ve yönetimi alanındaki başarılı konsantrasyonu Meka Yapı'yı yüklenici firmalar ve arsa sahipleri tarafından tercih edilir duruma getirmiştir. Bu durum, Meka Yapı için hem bir övünç kaynağı hem de durmadan ilerlemek ve kaliteyi arttırmak için zorlayıcı bir güç olmuştur. Tüm tecrübe ve birikimini proje geliştirme ve danışmanlık alanında kullanan firmamız konusunda lider olmanın bilinciyle kalite çıtasını gün geçtikçe yükseltiyor..